HAKKIMIZDA

 

Denovias, 15 yıllık bir Türk markasıdır. Gelinlik ve abiye alanında Türkiye ve Avrupa nin öne çıkan  markalarından biri  konumunda olan Denovias, bugün tüm dünyada 400’den fazla noktada tarz sahibi kadınlarla buluşuyor.

Denovias’ta seçeceğiniz gelinlik modeli veya abiyelerin tümü, hangi tarzda olursa olsun kadınların büyüleyici görünmesi için tasarlanıyor. Gelinlik modelleri ve abiye tasarımlarının yanısıra, duvaktan pelerine, iç giyimden takı kesesine gelinlik aksesuarları anlamında çok geniş bir koleksiyonu da gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Düğün, nişan, mezuniyet, kına ve benzeri özel davetler için gece elbisesi, nişan ve nedime kıyafetleri, ayakkabı, çanta, aksesuar, hediyelik eşya ve çocuk kıyafetleri gibi tüm detaylara erişmek mümkün oluyor.

 

Denovias Türkiye’de ilk mağazasını Ocak 2010 yılında açtı. Bugün İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, İzmir, Adana ve Antalya’da toplam 13 partner mağaza da  ürünlerimiz sergilenmekte.Marka her geçen gün mağazalarının sayısını artırmayı sürdürüyor.Denovias’ta en şık tasarımlar, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikleriyle öne çıkan gelinlik koleksiyonu ve abiye modelleri, kadınlara hızlı servis prensibi ve uygun fiyatlarla sunuluyor.

Bu da, en özel günlere hazırlanırken, stilden ve kaliteden ödün vermeksizin modern kadınların yaşamına kolaylık katmak anlamına geliyor.